Kids

French Class

Date: 
Repeats every 4 weeks until Thu Dec 30 2010 .
Mon, 05/17/2010 - 8:00pm - 9:00pm
Mon, 06/14/2010 - 8:00pm - 9:00pm
Mon, 07/12/2010 - 8:00pm - 9:00pm
Mon, 08/09/2010 - 8:00pm - 9:00pm
Mon, 09/06/2010 - 8:00pm - 9:00pm
Mon, 10/04/2010 - 8:00pm - 9:00pm
Mon, 11/01/2010 - 8:00pm - 9:00pm
Mon, 11/29/2010 - 8:00pm - 9:00pm
Mon, 12/27/2010 - 8:00pm - 9:00pm

Cras tincidunt eros quis arcu consequat ac auctor purus porta. In non neque tellus, id egestas dolor. Donec semper, libero et dapibus auctor, urna metus sollicitudin quam, nec volutpat ligula elit at ante! Vivamus et odio vel eros luctus elementum! Nulla et eros odio, et aliquet nisi? Donec non urna lorem, semper eleifend purus. Integer diam odio, tincidunt sed euismod at, luctus ut arcu. In hac habitasse platea dictumst. Integer in ligula risus! Donec nisi felis, cursus non cursus nec, venenatis commodo nunc. Etiam condimentum malesuada est; a vestibulum neque ullamcorper eget. Maecenas sagittis sem at purus placerat nec cursus neque fermentum. Vestibulum aliquam erat et mi dapibus cursus et vitae lectus!

Acting Class

Date: 
Repeats every 4 weeks until Tue Dec 28 2010 .
Fri, 05/14/2010 - 7:00pm - 8:00pm
Fri, 06/11/2010 - 7:00pm - 8:00pm
Fri, 07/09/2010 - 7:00pm - 8:00pm
Fri, 08/06/2010 - 7:00pm - 8:00pm
Fri, 09/03/2010 - 7:00pm - 8:00pm
Fri, 10/01/2010 - 7:00pm - 8:00pm
Fri, 10/29/2010 - 7:00pm - 8:00pm
Fri, 11/26/2010 - 7:00pm - 8:00pm
Fri, 12/24/2010 - 7:00pm - 8:00pm

Donec vitae nulla arcu. Mauris gravida pulvinar mauris ac commodo. Fusce viverra, lacus quis dignissim fermentum, ipsum urna ultrices mi, at dictum erat dolor et elit! Vestibulum dolor augue, viverra eu pellentesque ac, suscipit eu nibh! Sed commodo sagittis porttitor. Ut ut ipsum quam. Curabitur tempor auctor dictum.

Homework Help

Date: 
Repeats every 4 weeks on the fourth Monday until Mon Dec 27 2010 .
Mon, 05/31/2010 - 6:00pm - 6:30pm
Mon, 06/28/2010 - 6:00pm - 6:30pm
Mon, 07/26/2010 - 6:00pm - 6:30pm
Mon, 08/23/2010 - 6:00pm - 6:30pm
Mon, 09/20/2010 - 6:00pm - 6:30pm
Mon, 10/18/2010 - 6:00pm - 6:30pm
Mon, 11/15/2010 - 6:00pm - 6:30pm
Mon, 12/13/2010 - 6:00pm - 6:30pm

Nunc et lobortis erat! Sed facilisis massa non lacus gravida volutpat. Pellentesque eget elit nec odio laoreet commodo eu vitae tellus. Praesent porta, purus vel faucibus posuere, lectus felis pellentesque libero, cursus interdum lectus dolor quis eros. Morbi eget velit est. Duis sodales iaculis lorem, sed pellentesque leo varius vel. Aliquam nunc quam, eleifend sit amet eleifend vel, tempus sed dolor. Sed eget diam a metus scelerisque ultrices! Curabitur sed ultrices augue. Fusce id libero augue. Vivamus eu dui erat.